Кратак опис:


 • Број стила:ИГСЛ014
 • Спорт тип:Јога
 • Пол:Жене
 • Величина:СМЛ
 • Материјал:54% полиамид, 34% полиестер, 12% спандекс
 • Одлика:Прозрачно, брзо се суши
 • Боја:Зелена, ружичаста, црвена, сива
 • Спортски тип:Јога, бодибилдинг, фитнес, теретана и тренинг
 • Подлога:Н/А
 • Детаљи о производу

  Ознаке производа

  ЖенеКратак рукавМајице за брзо суво трчање у фитнесуГим ИогаТраининг Воркоут Фемме Спортс ТигхтЦроп ТопсДаме

   

  Спорт Типе Јога
  Пол Жене
  Величина СМЛ
  Боја Зелена, ружичаста, црвена, сива
  Материјал 54% полиамид, 34% полиестер, 12% спандекс
  одлика Прозрачно, брзо се суши
  Спортс Типе Јога, бодибилдинг, фитнес, теретана и тренинг
  Пад Н/А
  Цертифицатион ГРС СМЕТА БСЦИ ОЕКОТЕКС-100
  МОК 1000пцс/Цолорваи
  Прилагођена ознака и улазница Подршка
  Рок испоруке ФОБ
  Време реализације У/Н

   

  sl0141a sl0141b sl0141c sl0141d sl0141e sl0141f sl0141g sl0141h

   

  surperiority


 • Претходна:
 • Следећи: